Ana sayfa Haberler

Buradasınız: Ev> Blog ›2. Operasyon Eğitim Oturumu Bugün Açıldı! 2. Operasyon Eğitim Oturumu Bugün Açıldı!

Sertifika
iyi kalite 9D VR Simülatörü satış için
iyi kalite 9D VR Simülatörü satış için
Müşteri yorumları
I am from Peru, I ordered a total of 6 sets three seats 9d vr simulator from Zhuoyuan. It let me make a lot of money. Thank you for your good service.

—— Jennifer

I bought 7d cinema, 9d vr simulator from Zhuoyuan. I got a big profit from it. Now I am planning to buy more cinema from Zhuoyuan.

—— Nakuru

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Buradasınız: Ev> Blog ›2. Operasyon Eğitim Oturumu Bugün Açıldı! 2. Operasyon Eğitim Oturumu Bugün Açıldı!
Buradasınız: Ev> Blog ›2. Operasyon Eğitim Oturumu Bugün Açıldı!  2. Operasyon Eğitim Oturumu Bugün Açıldı!
Guangzhou Zhuoyuan, bu operasyonu antrenman seansını haftalar boyunca gayet başarılı bir şekilde hazırladı. Yaklaşık bir hafta önce, Guangzhou Zhuoyuan resmî olarak [ 2. Traning Seansının Davetini ] , tüm franchise müşterilere eğitim seansına katılmaya davet etmek için gönderdi. Ve nihayetinde bugün Guangzhou Zhouyuan'ın ikinci eğitim oturumu harika bir şekilde açılıyor.

Guangzhou Zhuoyuan tarafından başlatılan ve düzenlenen 2. mağaza operasyonu oturumu, bugün Zhuoyuan'ın merkezindeki iş eğitim salonunda açılır. VR Ekipmanı araştırma ve üretiminde lider bir marka olan Guangzhou Zhuoyuan'ın, tüm sektörde bir ilk olarak yer alması, franchise müşterileri için bir tür operasyon eğitimi almasıdır.

Ve bu sadece VR endüstrisindeki tüm oyuncular için iyi bir örnek teşkil etmekle kalmıyor, aynı zamanda tüm sektörün hizmet standartlarının iyileştirilmesine çok katkıda bulunuyor.

Operasyonel eğitim oturumuna katılan, Guangzhou Zhuoyuan'ın Franchise müşterileri, Çin'in farklı bölgelerinden geliyor, sadece tek bir amaç için buraya kadar yolculuk yapıyorlar. Bu, VR mağaza işletimindeki becerilerini daha kolay hale getirecek şekilde keskinleştiriyor. daha iyi kar.

17 Mayıs 2018 sabahı, tüm franchise müşterilere, otelden Zhuoyuan'ın HQ'sine giden bir otobüsle taşınıyor ve eğitim sınıfının katılımı için birkaç gruba ayrılıyor.

Organizatöre göre, bu kez eğitim oturumu mağaza operasyonunda çok deneyimli ve pazarlama stratejileri uygulayan bazı VIP imzalı müşterileri davet etti.

Sırasıyla, mağaza işletimi ile ilgili çeşitli konularda bir konferans verecek ve kişisel deneyimlerini mağazalarını çalıştırma konusunda paylaşacaklar.

Pratik yapmanın mükemmel olduğunu söyleyen bir söz vardır. Franchise müşterilerinin, sınıflarında öğrendiklerini uygulayabilmeleri için, her bir eğitim sınıfından sonra, tüm franchise müşterilerinin, mağaza operasyonundaki know-how'ları kapsamlı bir şekilde uzmanlaştıklarından emin olmak için bazı uygulama testleri yapmaları gerekecektir.

Ayrıca vurgulanması gereken, eğitim oturumuna çok ilgi gösteren iki yabancı franchise müşterinin, eğitim sınıfına gözlemci olarak davet edilmesidir.

Tüm operasyon eğitim seansı, 17-19 Mayıs tarihlerinde üç gün sürmektedir. Bu süre zarfında, tüm franchise müşterileri, deneyimli eğitmenler tarafından verilen mağaza işletim becerilerinin detaylı bölümleri hakkında eğitim dersleri vermek üzere sıkı bir şekilde planlanmıştır.

Pub Zaman : 2018-08-22 09:39:43 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Guangzhou Zhuoyuan Virtual Reality Tech Co.,Ltd

İlgili kişi: Mr. Edric Zhang

Tel: 86-18028678731

Faks: 86--18028678731

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)