Ana sayfa

Guangzhou Zhuoyuan Virtual Reality Tech Co.,Ltd Fabrika turu

Sertifika
iyi kalite 9D VR Simülatörü satış için
iyi kalite 9D VR Simülatörü satış için
Müşteri yorumları
I am from Peru, I ordered a total of 6 sets three seats 9d vr simulator from Zhuoyuan. It let me make a lot of money. Thank you for your good service.

—— Jennifer

I bought 7d cinema, 9d vr simulator from Zhuoyuan. I got a big profit from it. Now I am planning to buy more cinema from Zhuoyuan.

—— Nakuru

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı
  Guangzhou Zhuoyuan Machinery Co, Ltd fazla 20.000 metrekare modern standart üretim üssü ve Ar-Ge, üretim ve profesyonel servis ekibi yaklaşık 300 kişi ile sanal üretim alanında 18 yıllık deneyime sahiptir.

 • OEM / ODM
  Guangzhou Zhuoyuan Grubu 20000 metrekarelik bir alanı kapsayan, sektörün en büyük modern üretim üssü standartlarına sahip. Biz "Sadece yüksek kaliteli ürünler üretmek" üretim kavramına bağlı kalarak. Birinci sınıf üretim zanaat dayanarak, sıkı üretim yönetimi süreci, modern standart üretim atölyesi, yüksek seviye profesyonel teknisyen, gelişmiş test makineleri sürekli üretim zanaat ve tekniği geliştirmek ve söz her zaman birinci sınıf ürünler sunmak.

 • Ar-Ge
  Güçlü Ar-Ge kapasitesi

  Çin'in en profesyonel Ar-Ge ekibine sahibiz, filmin eylemini ve özel efektlerini düzenleme yeteneğine sahip, yazılım ve sinema makinesinin donanımını geliştiriyor.

  3D'nin geliştirilmesinden VR ürünlerine kadar, 16 yıllık deneyimimizden teknolojinin birincil verimlilik olduğunu öğreniyoruz. 9DVR simülatörümüzün lansmanı, sanal gerçeklik endüstrisinde uluslararası seviyeye ulaşmak için önemli bir girişimdir. 9DVR'nin başarısı, Çin'i tüketici sanal gerçeklik cihazları üretmede lider konuma getirdi. Ayrıca sektörde yeni bir iş modeli yaratacaktır.

İletişim bilgileri
Guangzhou Zhuoyuan Virtual Reality Tech Co.,Ltd

İlgili kişi: Mr. Edric Zhang

Tel: 86-18028678731

Faks: 86--18028678731

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)