Tel:
Çin 9D Sanal Gerçeklik Simülatörü Üretici
Guangzhou Zhuoyuan Virtual Reality Tech Co.,Ltd

FuninVR: Satılık 9D VR Simülatörü, VR Sinema Makinesi Fabrikası Toptan Satış Fiyatı! Egg VR Koltuğu, Sanal Gerçeklik Simülatörü, 5D, 7D, 9D, 12D Sinema Üreticisi Tedarikçiler!

Ana sayfa

Guangzhou Zhuoyuan Virtual Reality Tech Co.,Ltd

Bize hakkında birkaç kelime
Çin Guangzhou Zhuoyuan Virtual Reality Tech Co.,Ltd şirket Profili
Guangzhou Zhuoyuan Virtual Reality Tech Co.,Ltd
Çin Guangzhou Zhuoyuan Virtual Reality Tech Co.,Ltd şirket Profili
Çin Guangzhou Zhuoyuan Virtual Reality Tech Co.,Ltd şirket Profili
Çin Guangzhou Zhuoyuan Virtual Reality Tech Co.,Ltd şirket Profili
1 2 3 4

Guangzhou Zhuoyuan Virtual Reality Tech Co.,Ltd


1999 yılında kuruluşundan bu yana, Guangzhou Zhuoyuan başarıyla dünya çapında büyük bir üne sahiptir 3 tanınmış marka-Trend, Xindy ve Linkyou inşa etti. Ana ürünleri 5D / 7D / 9D sinema ekipmanları, her koltuk 9d vr simülatörü, uçuş simülatörü, F1 yarış arabası simülatörü, 360 derece araba simülatörü ...
Dinamik platform ve simülasyon teknolojisindeki lider uzmanlığına dayanan Zhuoyuan, çığır açan 9DVR simülatörleri, vr koşu bandı, titreşimli vr simülatörü ve stand up uçuş vr simülatörü ile sanal gerçeklik endüstrisinde bir kez daha öncülük ediyor…

Bizim ofisimiz

Fabrikamız

Dahası, Zhuoyuan, müşterilerimizin sürekli faydaları için yeni 9D VR filmler geliştirmek için özel, profesyonel bir film ekibine sahiptir. Bu nedenle, film güncellememiz garantili ve güvenilirdir, müşterilerimiz tarafından iyi alınan esnek ve özelleştirilmiş filmler sağlar.
Zhuoyuan tarafından üretilen her VR filminin münhasır kopyası var. Başka herhangi bir marka telif hakkıyla korunan filmlerimizi yazılı iznimiz olmadan haksız bir şekilde kullanırsa, haklarımızı yasal tedbirlerle koruyacağız, müşterilerimizi telif hakkı ihlali endişelerinden kurtaracağız

Film ve televizyon bölümümüz

Zhuoyuan'ın Dört Avantajı

zhuoyuan 9d vr (2)

Zengin Endüstriyel Deneyim
Sanal gerçeklik endüstrisinde 16 yılı aşkın tecrübesi ile Zhuoyuan, bu pazardaki en uzun işi yürütmek için lider bir tasarımcı ve üreticidir. Şirketin teknoloji yeniliği ve güvenilir kalitesi için sağlam temeller atmak için profesyonel ve deneyimli mühendislerden oluşan bir ekibe sahiptir.

zhuoyuan 9d vr (1)

Güçlü Ar-Ge Yeteneği
3D'nin geliştirilmesinden 9D ürünlerine kadar, 16 yıllık deneyimimizden teknolojinin birincil verimlilik olduğunu öğreniyoruz. 9DVR simülatörümüzün lansmanı, sanal gerçeklik endüstrisinde uluslararası seviyeye ulaşmak için önemli bir girişimdir. 9DVR'nin başarısı, Çin'i tüketici sanal gerçeklik cihazları üretmede lider konuma getirdi. Ayrıca sektörde yeni bir iş modeli yaratacaktır.

zhuoyuan 9d vr (3)

Çeşitlendirilmiş Ürün Hattı

Zhuoyuan'ın çeşitlendirilmiş bir ürün hattı vardı. İlki, sektörde iyi bir üne sahip 5D / 7D sinema ekipmanıdır. İkincisi, 360 ° araba simülatörü, uçuş simülatörü, F1 yarış arabası simülatörü, vb.

zhuoyuan990

Kapsamlı Hizmetler
Zhuoyuan, mağaza konumu, dekorasyon tasarımı, kurulum ve operasyon eğitimi, pazarlama planlaması, ekipman tamiri ve bakımı, film güncellemesi, sistem yükseltme, vb.

cetificate1

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : Zhuoyuan

No. Çalışanları : 100~200

Yıllık satış : 14000000-18000000

Yıl kurulan : 1999

İhracat p.c : 40% - 50%

Şirket tarihçesi

Guangzhou zhuoyuan, 150-250 kişilik kadrosuyla 1999 yılında kurulmuştur. Başlıca işyerleri, 9D VR sinema, sanal gerçeklik simülatörü, 7D sinema ekipmanı ve 5d sinema simülatörü vb. Global pazarlama ağı satışı ile tüm ürünler, sadece iç piyasa talebini karşılamakla kalmayıp aynı zamanda elliden fazla ülkeye ihraç edilmiştir.
Fabrikamızda da 10'dan fazla çeşit patentle ISO 9001, CE belgesi geçti. Kendi AR-GE departmanımız var. Müşterilerimize kaliteli ve yüksek karlı yatırım projeleri sunmak için elimizden geleni yapacağız.

Firma Servisi

1. Satış sonrası sertlik

Satış sonrası departman ilk kez müşteriyle temasa geçecek, müşterilerle sorunlar hakkında etkili bir şekilde iletişim kuracak. Genel arıza problemi için, satış sonrası ekip telefon ya da şebeke uzaktan yollarla zamanında çözecektir. Sever faults problemini çözemediğiniz için, satış sonrası ekip sorunu çözmek için zamanında ulaşacak.

2. Kurulum

A. Yükleme ve test etmeyi öğrenmek için teknisyenlerinizi Çin'e gönderin.

B. Size göstermek için şema, talimat, resim ve video göndereceğiz.

C.Yüklemeyi tamamlamak için teknisyeni bulunduğunuz yere gönderiniz.

3. Garanti

Size bir tam yıl fabrika garantisi sunuyoruz. Size ücretsiz olarak 24 saat çevrimiçi bakım sunacağız ve projeksiyon perdesi ve insan dışı faktörlerin neden olduğu projektör lambası hariç zarar görmüş anahtar parçaları ücretsiz olarak temin etmiş bulunmaktayız.

4. Filmler

Profesyonel ekibimiz filmler üzerinde çalışıyor, normalde garanti süresi boyunca müşterilerimize her ay güncellenen 1-3 yeni film.

5. Tasarım

Profesyonel tasarımcımız var, sizin için bilet temin edebilir ve tasarlayabilir. Daha fazla insanı çeken ve pazardaki reklamları yapmak için size yardım edin.

6. Ömür boyu hizmet


Her ürün garanti süresinin ötesinde, biz yine de yerinde bakım onarım servisi öder, yalnızca temel ücreti alırız. Kullanıcılar hala düzenli bakım talimatları, uzaktan teknik yardım ve diğer hizmetler ücretsiz bakım teknisyeni ekibi alabilir iken.

Şirket takım

Guangzhou Zhuoyuan Machinery Co, Ltd 20.000 metrekare modern standart üretim üssü ve Ar-Ge, üretim ve profesyonel hizmet ekibi yaklaşık 300 kişi ile sanal imalat alanında deneyim 18 yıl vardır.

Guangzhou Zhuoyuan Virtual Reality Tech Co.,Ltd
Ofis Adresi: No.8 Limin Sokak, Dalong Köyü, Shiji Kasabası, Panyu Bölgesi, Guangzhou, Guangdong, Çin
Tel:86--18028678731
Mobile Site Privacy Policy | Çin iyi Kalite 9D Sanal Gerçeklik Simülatörü Tedarikçi. © 2016 - 2022 9dvirtualrealitysimulator.com. All Rights Reserved.