Mesaj gönder
Tel:
Guangzhou Zhuoyuan Virtual Reality Tech Co.,Ltd
Guangzhou Zhuoyuan Virtual Reality Tech Co.,Ltd

FuninVR: Satılık 9D VR Simülatörü, VR Sinema Makinesi Fabrikası Toptan Satış Fiyatı! Egg VR Koltuğu, Sanal Gerçeklik Simülatörü, 5D, 7D, 9D, 12D Sinema Üreticisi Tedarikçiler!

Ana sayfa

Guangzhou Zhuoyuan Virtual Reality Tech Co.,Ltd

Bize hakkında birkaç kelime
Çin Guangzhou Zhuoyuan Virtual Reality Tech Co.,Ltd şirket Profili
Çin Guangzhou Zhuoyuan Virtual Reality Tech Co.,Ltd şirket Profili
Çin Guangzhou Zhuoyuan Virtual Reality Tech Co.,Ltd şirket Profili
1 2 3

Guangzhou Zhuoyuan Virtual Reality Tech Co.,Ltd

 

 

1999 yılında kuruluşundan bu yana, Guangzhou Zhuoyuan, dünya çapında büyük bir üne sahip olan Trend, Xindy ve Linkyou olmak üzere 3 tanınmış markayı başarıyla inşa etti.Başlıca ürünlerimiz 5D/7D/9D sinema ekipmanları, her koltuk 9d vr simülatörü, uçuş simülatörü, F1 yarış arabası simülatörü, 360 derece araba simülatörü…
Dinamik platform ve simülasyon teknolojisindeki lider uzmanlığına dayanan Zhuoyuan, çığır açan 9DVR simülatörleri, vr koşu bandı, titreşimli vr simülatörü ve ayakta uçuş vr simülatörü ile sanal gerçeklik endüstrisinde bir kez daha öncülük ediyor…

Çin Guangzhou Zhuoyuan Virtual Reality Tech Co.,Ltd şirket Profili 0

 

Bizim ofisimiz

Çin Guangzhou Zhuoyuan Virtual Reality Tech Co.,Ltd şirket Profili 1

Fabrikamız

 

Dahası, Zhuoyuan, müşterilerimizin sürekli yararları için yeni 9D VR filmler geliştirmek için özel, profesyonel bir film ekibine sahiptir.Bu nedenle filmimizgüncelleme garantili ve güvenilir olup, esnek ve özelleştirilmiş filmlerin müşterilerimiz tarafından iyi karşılanmasını sağlar.
Zhuoyuan tarafından yapılan her VR filminin özel kopya hakkı vardır.Başka markaların telif hakkıyla korunan filmlerimizi yazılı iznimiz olmadan haksız bir şekilde kullanması durumunda yasal tedbirlerle haklarımızı savunacağız, müşterilerimizi telif hakkı ihlali endişesinden kurtaracağız.

 

Film ve televizyon bölümümüz

Çin Guangzhou Zhuoyuan Virtual Reality Tech Co.,Ltd şirket Profili 2

 

 

Zhuoyuan'ın Dört Avantajı

zhuoyuan 9d vr (2)

Zengin Endüstriyel Deneyim
Sanal gerçeklik endüstrisinde 16 yılı aşkın deneyime sahip olan Zhuoyuan, bu pazardaki en uzun işi yürüten lider bir tasarımcı ve üreticidir.Şirketin teknoloji yeniliği ve güvenilir kalitesi için sağlam bir temel oluşturmak üzere profesyonel ve deneyimli mühendislerden oluşan bir ekibe sahiptir.

zhuoyuan 9d vr (1)

Güçlü Ar-Ge Yeteneği
3D'den 9D'ye ürünlerin geliştirilmesinden, teknolojinin birincil üretkenlik olduğunu 16 yıllık deneyimimizden öğreniyoruz.9DVR simülatörümüzün piyasaya sürülmesi, sanal gerçeklik endüstrisinde uluslararası seviyeye ulaşmak için önemli bir girişimdir.9DVR'nin başarısı, tüketici sanal gerçeklik cihazlarının üretiminde Çin'i lider konuma getirdi.Aynı zamanda sektörde yeni bir iş modeli yaratacaktır.

zhuoyuan 9d vr (3)

Çeşitlendirilmiş Ürün Hattı

Zhuoyuan'ın çeşitlendirilmiş bir ürün hattı vardı.İlki 5D/7D sinemaSektörde iyi bir üne sahip ekipman.İkincisi, 360° araba simülatörü, uçuş simülatörü, F1 yarış arabası simülatörü vb. gibi gelişmiş simülatörlerdir. Yeni ürün olan 9DVR simülatörü, sadece şirketimizin kapasitesini artırmakla kalmayacak, aynı zamanda müşterilerimize daha fazla seçenek sunacaktır.

zhuoyuan990

Kapsamlı Hizmetler
Zhuoyuan, mağaza konumu, dekorasyon tasarımı, kurulum ve operasyon eğitimi, pazarlama planlaması, ekipman onarımı ve bakımı, film güncellemesi, sistem yükseltmesi vb. dahil olmak üzere müşterilerin ihtiyaçlarına göre kapsamlı tek elden hizmetler ve çözümler sunar.

 

 

cetificate1

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : Zhuoyuan

No. Çalışanları : 100~200

Yıllık satış : 14000000-18000000

Yıl kurulan : 1999

İhracat p.c : 40% - 50%

Şirket tarihçesi

Guangzhou zhuoyuan, 150-250 kişilik kadrosuyla 1999 yılında kurulmuştur. Başlıca işyerleri, 9D VR sinema, sanal gerçeklik simülatörü, 7D sinema ekipmanı ve 5d sinema simülatörü vb. Global pazarlama ağı satışı ile tüm ürünler, sadece iç piyasa talebini karşılamakla kalmayıp aynı zamanda elliden fazla ülkeye ihraç edilmiştir.
Fabrikamızda da 10'dan fazla çeşit patentle ISO 9001, CE belgesi geçti. Kendi AR-GE departmanımız var. Müşterilerimize kaliteli ve yüksek karlı yatırım projeleri sunmak için elimizden geleni yapacağız.

Firma Servisi

1. Satış sonrası sertlik

Satış sonrası departman ilk kez müşteriyle temasa geçecek, müşterilerle sorunlar hakkında etkili bir şekilde iletişim kuracak. Genel arıza problemi için, satış sonrası ekip telefon ya da şebeke uzaktan yollarla zamanında çözecektir. Sever faults problemini çözemediğiniz için, satış sonrası ekip sorunu çözmek için zamanında ulaşacak.

2. Kurulum

A. Yükleme ve test etmeyi öğrenmek için teknisyenlerinizi Çin'e gönderin.

B. Size göstermek için şema, talimat, resim ve video göndereceğiz.

C.Yüklemeyi tamamlamak için teknisyeni bulunduğunuz yere gönderiniz.

3. Garanti

Size bir tam yıl fabrika garantisi sunuyoruz. Size ücretsiz olarak 24 saat çevrimiçi bakım sunacağız ve projeksiyon perdesi ve insan dışı faktörlerin neden olduğu projektör lambası hariç zarar görmüş anahtar parçaları ücretsiz olarak temin etmiş bulunmaktayız.

4. Filmler

Profesyonel ekibimiz filmler üzerinde çalışıyor, normalde garanti süresi boyunca müşterilerimize her ay güncellenen 1-3 yeni film.

5. Tasarım

Profesyonel tasarımcımız var, sizin için bilet temin edebilir ve tasarlayabilir. Daha fazla insanı çeken ve pazardaki reklamları yapmak için size yardım edin.

6. Ömür boyu hizmet


Her ürün garanti süresinin ötesinde, biz yine de yerinde bakım onarım servisi öder, yalnızca temel ücreti alırız. Kullanıcılar hala düzenli bakım talimatları, uzaktan teknik yardım ve diğer hizmetler ücretsiz bakım teknisyeni ekibi alabilir iken.

Şirket takım

Guangzhou Zhuoyuan Machinery Co, Ltd 20.000 metrekare modern standart üretim üssü ve Ar-Ge, üretim ve profesyonel hizmet ekibi yaklaşık 300 kişi ile sanal imalat alanında deneyim 18 yıl vardır.

Guangzhou Zhuoyuan Virtual Reality Tech Co.,Ltd
Ofis Adresi: No.8 Limin Sokak, Dalong Köyü, Shiji Kasabası, Panyu Bölgesi, Guangzhou, Guangdong, Çin
Tel:86--18028678731
Mobil site Gizlilik Politikası | Çin iyi Kalite 9D Sanal Gerçeklik Simülatörü Tedarikçi. © 2016 - 2024 9dvirtualrealitysimulator.com. All Rights Reserved.