Ana sayfa Haberler

Kore heyeti Guangzhou Zhuoyuan'ı ziyaret etti

Sertifika
iyi kalite 9D VR Simülatörü satış için
iyi kalite 9D VR Simülatörü satış için
Müşteri yorumları
I am from Peru, I ordered a total of 6 sets three seats 9d vr simulator from Zhuoyuan. It let me make a lot of money. Thank you for your good service.

—— Jennifer

I bought 7d cinema, 9d vr simulator from Zhuoyuan. I got a big profit from it. Now I am planning to buy more cinema from Zhuoyuan.

—— Nakuru

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Kore heyeti Guangzhou Zhuoyuan'ı ziyaret etti
Kore heyeti Guangzhou Zhuoyuan'ı ziyaret etti
25 Temmuz'da Koreli bir heyet, Ulusal Bilişim Endüstrisi Tanıtım Ajansı (NIPA), Elektronik ve Telekomünikasyon Araştırma Enstitüsü (ETRI) ve Kore VR Derneği (KOVRA), Zhuoyuan'ın Guangzhou, Çin'deki dost canlısı VR'yi yürütmek üzere bir anket ziyareti gerçekleştirdi. AR teknolojilerinin gelişmesini hızlandırmak için etkin teknolojik iletişim kurmayı umuyor, iki ülke arasında işletmeler arasında teknoloji alışverişi.

Çin'in önde gelen bir VR ürün üreticisi ve Guangzhou VR / AR İnovasyon Birliği'nin aktif bir üyesi olan Guangzhou Zhuoyuan, delegasyonun ziyareti için Zhuoyuan'ın üst düzey liderleri, şirketin başkanı, şirketin başkan yardımcısı Hjiin'in de dahil olduğu üst düzey liderler için sıcak bir karşılama töreni düzenledi. Baş strateji müfettişi olan Wan Ruguo, Zhuoyuan'ın VR teknoloji başarılarını ziyaret grubunu tanıttı.

Zhuoyuan'ın kıdemli liderleri eşliğinde heyet ilk olarak Zhuoyuan'ın üretim üssüne geldi ve birçok grup üyesi Zhuoyuan'ın modernleştirilmiş üretim süreçlerine yakından başvurdu.

Daha sonra heyet, şirketin HQ'su içinde bulunan Zhuoyuan'ın VR tema deneyimi salonunu ziyaret etti ve birçoğu Zhuoyuan'ın sıcak satış VR ürünlerini deneyimledi.

Daha sonra, Guangzhou Zhuoyuan ve Kore heyeti derinlemesine bir VR / AR teknoloji değişim semineri düzenlediler. Toplantıda, başkan yardımcısı Hejin, ziyaretçilere şirketin One-stop VR eğlence kar çözümü modelinin ayrıntılı bir tanıtımını yaptı.

Koreli heyet üyeleri kar modeline yoğun ilgi gösterdiler ve modele başvurmayı ve bunu Kore'ye nakletmeyi düşündüklerini iddia ettiler. Ayrıca delegasyon üyeleri, mevcut modele, üzerinde yakın bir işbirliği yapmak isteyen pek çok kısıtlayıcı tavsiyeye katkıda bulundular.

Guangzhou Zhuoyuan'daki ziyaret durağının sonunda, heyet şirketin VR ürün imalatındaki mükemmelliğini övdü ve küresel VR pazarını kullanmak için ortaklaşa çaba göstermek için zhuoyuan ile daha fazla teknoloji işbirliği yapmayı hevesle beklediğini ifade etti.

Pub Zaman : 2018-08-22 09:36:08 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Guangzhou Zhuoyuan Virtual Reality Tech Co.,Ltd

İlgili kişi: Mr. Edric Zhang

Tel: 86-18028678731

Faks: 86--18028678731

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)