Ana sayfa Haberler

Guangzhou Zhuoyuan'ın Singing Yarışması'nın ikinci seansı

Sertifika
iyi kalite 9D VR Simülatörü satış için
iyi kalite 9D VR Simülatörü satış için
Müşteri yorumları
I am from Peru, I ordered a total of 6 sets three seats 9d vr simulator from Zhuoyuan. It let me make a lot of money. Thank you for your good service.

—— Jennifer

I bought 7d cinema, 9d vr simulator from Zhuoyuan. I got a big profit from it. Now I am planning to buy more cinema from Zhuoyuan.

—— Nakuru

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Guangzhou Zhuoyuan'ın Singing Yarışması'nın ikinci seansı
Guangzhou Zhuoyuan'ın Singing Yarışması'nın ikinci seansı

14 Temmuz 2018'de Guangzhou Zhuoyuan, “Voice Zhuoyuan” adındaki ikinci şarkı yarışmasına katıldı. Zhuoyuan'ın ana toplantı salonunda düzenleniyor ve bu şarkı söylemeye katılan 30'dan fazla yarışmacı var, farklı departmanlarda farklı çalışma pozisyonları var. Yarışma üç bölümden, eleme turundan, final turundan ve ödül töreninden oluşmaktadır. Saat 14: 00'te büyük yarışma başlar, ışıklar parlar ve seyirci koltukları dolu, insanlar tezahürat ve çığlık atıyor. Sahnedeki şarkıcılar olgun olsa da, çok iyi bir iş çıkarırlar. Yaklaşık iki saatlik şiddetli rekabetin ardından, üç yarışmacı son olarak şarkı ödüllerini kazandı. Guangzhou Zhuoyuan her zaman güçlü ve uyumlu bir ekip kurmaya çok önem verir, şirketin tüm personelini bir araya getirmek için çok etkili önlemler alır ve çalışma sonrası hayatlarını zenginleştirmeye çalışır.

Pub Zaman : 2018-08-22 09:38:18 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Guangzhou Zhuoyuan Virtual Reality Tech Co.,Ltd

İlgili kişi: Mr. Edric Zhang

Tel: 86-18028678731

Faks: 86--18028678731

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)